23 grudnia 2013

Kolejna akcja Stowarzyszenia Sztukater!

Stowarzyszenie Sztukater nie zapomina, że w czasie zbliżającego się wielkimi krokami Bożego Narodzenia nie wszyscy zasiądą z bliskimi do wigilijnego stołu. Kolejna akcja Sztukatera skierowana jest do osób, które czują się samotne, niezrozumiane, odrzucone. Jeśli znacie kogoś w potrzebie lub sami chcielibyście porozmawiać z życzliwą osobą to zachęcam do skontaktowania się ze Sztukaterem. Poniżej publikuję notkę przybliżającą szczegóły kampanii. Mam nadzieję, że informacja dotrze do szerokiego grona :)

W Polsce w wyniku samobójstw umiera rocznie więcej osób niż w wypadkach drogowych. Na 1 samobójstwo kobiety przypada aż 5,5 mężczyzn. Zdaniem prof. Marii Jarosz, socjolog z Instytutu Studiów Politycznych PAN samobójstwa są wyznacznikiem kondycji społeczeństwa. Nasza jest najwyraźniej fatalna."

Od dnia 24.12.2013 r. godz. 16:00 do 26.12.2013r. zapraszamy wszystkich, którzy odczuwają potrzebę rozmowy o wszystkim i o niczym, wspólnego spędzenia świąt do kontaktu z:
Artie Sztuk - Profil na FB (dyżur 24 h)
GG: 4768328 (dyżur 24 h)

 
Gwarantujemy anonimowość, miłą atmosferę, dużo sarkazmu, ciepła i zrozumienia... Dla tych, którzy święta spędzą w sieci Stowarzyszenie Sztukater przygotowało wirtualny stół wigilijny, pełny rozmów i życzeń, serdeczności, radości...
Sprawmy by te święta dla wielu nie były ostatnimi, zaprośmy samotnych do naszych stołów, podzielmy się naszym szczęściem, podzielmy się sobą!
Nauczmy się ludzi kochać, tak szybko odchodzą... Nauczmy się dzielić sobą z innymi! To największy dar, jedyny w swoim rodzaju...Brak komentarzy:

Prześlij komentarz