27 maja 2012

Konkurs na hasło reklamowe!


Choć od Summer Game Party dzieli nas niewiele ponad tydzień to KNBG oraz Świat Gry nie chcą czekać z powitaniem lata i wspólnie organizują dla Was pierwszy konkurs związany z imprezą. Jego reguły są dziecinne proste, wystarczy polubić profil Koła Naukowego Badaczy Gier na Facebooku i w komentarzu pod tym postem zaproponować hasło reklamowe dla Summer Game Party. Przez tydzień będziemy zbierać Wasze propozycje i w piątek 1 czerwca ogłosimy zwycięzców. Czegoś brakuje? No tak, czym byłby konkurs bez nagród? Autorzy trzech najlepszych haseł otrzymają od nas egzemplarz gry Runes of Magic: Lands of Despair oraz nieśmiertelnik z gry Sniper: Ghost Warrior. Osoba, której pomysł najbardziej przypadnie nam do gustu zostanie dodatkowo nagrodzona kryminalną przygodówką Art Of Murder: Karty Przeznaczenia. Zachęcamy do główkowania i życzymy powodzenia!


Summer Game Party współorganizuję już po raz trzeci i tradycyjny serdecznie wszystkich zapraszam do Łodzi :)

W programie:
Panel teoretyczny
Strefa freeplay
Gry planszowe i karciane
Turniej w Tekken 6

Ponadto współpracujemy z portalem Sztukater.pl i zachęcam do udziału w zbiórce. Książki można przynosić na Summer Game Party przez cały czas trwania imprezy.

 

6 komentarzy:

 1. Fajnie, że w Łodzi coś się dzieje. Może wpadnę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja bym może i wpadła, ale od wczoraj przebywam we Francji i planuję tu zabawić dłuższy czas, więc mi za daleko... :) Cieplutko pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Nagrody ciekawe! :) Może wezmę udział...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zachęcam, gdybym mogła sama wzięłabym w nim udział :)

   Usuń
 4. Świetnie, że zabierasz się za organizowanie takich imprez, zawsze lepiej coś robić niż narzekać, że nic się nie dzieje! :) Nie jestem dobra w wymyślaniu haseł, ale mam nadzieję, że ktoś stworzy dla was to idealne :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Nie robię tego sama, ale też uważam, że od czegoś trzeba zacząć, a później sukcesywnie rozwijać wydarzenie :)

   Usuń