19 kwietnia 2015

Spotkajmy się!

Najbliższy weekend spędzę w Poznaniu na Festiwalu Fantastyki Pyrkon. Będę jednak nie tylko uczestnikiem chłonącym po raz pierwszy atmosferę tego wydarzenia, ale także prelegentką opowiadającą o horrorze w japońskich grach grozy :) Jeśli tylko macie ochotę, czas i możliwości to zapraszam na moje wystąpienie (piątek, godz. 21:00). Będę mówić również o japońskiej mitologii, historii oraz folklorze, sprawiających, że horrory z Kraju Kwitnącej Wiśni są tak przerażające. Kliknięcie w obrazek przenosi na stronę z dokładnym opisem mojego tematu.


http://pyrkon.pl/2015/index.php?go2=wydarzenie&id=4612


Zapraszam również w sobotę na panel ludologów (godz. 15:00), w którym także biorę udział. Jeśli interesujecie się grami komputerowymi i chcielibyście dowiedzieć się jak wygląda badanie tego medium w Polsce, jakie wydarzenia związanie z popularyzacją wiedzy o grach są organizowane, to będzie ku temu idealna okazja :)


Wybieracie się na Pyrkon i macie już swoje upatrzone wystąpienia? Podzielcie się nimi w komentarzach, nie chciałabym przegapić czegoś ciekawego :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz