21 stycznia 2012

Ogłoszenia :)

SUMMER GAME PARTY VOL. 2,5 (EDYCJA ZIMOWA)"Co Ty w ogóle widzisz w tych grach?" - czyli parę słów o różnych przyjemnych kwestiach związanych z graniem. SUMMER GAME PARTY 2,5 to odrobina wakacyjnego relaksu w środku zimy. Kolejna edycja gamingowej imprezy w Łodzi, przygotowana przez graczy dla graczy. Łącząc możliwość dobrej zabawy z chęcią podzielenia się paroma cennymi przemyśleniami, Koło Naukowe Badaczy Gier UŁ przygotowało wydarzenie, na które zaproszeni są wszyscy miłośnicy gier komputerowych. Na uczestników czeka strefa freeplay (będziecie mogli swobodnie pograć w rozmaite gry), turniej z atrakcyjnymi nagrodami (poćwiczcie kciuki na padach) oraz ciekawe panele teoretyczne dla głodnych wiedzy (pomówimy o przyjemności odbiorczej). Wstęp wolny!

CZAS: 28 stycznia 2012, od godziny 17:00
MIEJSCE: Łódź ul. Pomorska 39/41 - Miejski Punkt Kultury Prexer-UŁ

http://www.summergameparty.pl


SPOTKANIE Z PAWŁEM POLLAKIEMKsięgarnia Matras, Stowarzyszenie Sztukater oraz Oficynka zapraszają na spotkanie z Pawłem Pollakiem, autorem wrocławskiej powieści kryminalnej „Gdzie mól i rdza”.

28 stycznia (sobota), godzina 14, Księgarnia Matras
ul. Świdnicka 28, Wrocław

Spotkanie poprowadzi Agnieszka Lingas-Łoniewska
Wstęp wolny. Zapraszamy!

4 komentarze:

 1. Szkoda, że Łódź i Wrocław tak daleko ode mnie:)
  Pozdrawiam!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Do Łodzi mam blisko, więc choć sama raczej grami się nie interesuje, to jednak dam cynk moim znajomym. Zapewne chętnie skorzystają z tej imprezy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nic nie wiem o grach, bo nie gram, dla mnie to inny świat, ale mój samczyk chętnie by się wkręcił na tego typu imprezę :D

  OdpowiedzUsuń